Sromotna porażka z Bierdzanami

W kolejnym meczu na własnym boisku ponieśliśmy sromotną porażkę, ulegając 0:13 (0:5) zespołowi Sokoła Bierdzany.

Od początku goście zdecydowanie przejęli inicjatywę i już do przerwy zdobyli pięć bramek.

Na drugą odsłonę wyszliśmy w zaledwie 10-osobowym składzie, gdyż jeden z zawodników musiał wyjechać z powodów osobistych. Dodatkowo w miejsce kontuzjowanego Patryka Czernera, wszedł trener Tomasz Kowol. Na domiar złego, w 53. minucie czerwona kartkę otrzymał nasz bramkarz Dawid Smieszek i kolejne bramki dla rywala były niestety już tylko kwestią czasu.

Przed nami zaległe spotkanie 9. kolejki, w którym zagramy na wyjeździe z zespołem KS Unii II Żywocice-Krapkowice. Początek meczu w sobotę 31 października o godzinie 14:00.

Protokół meczowy: ZOBACZ