Lider za mocny

Po najsłabszym meczu w sezonie, zdecydowanie przegraliśmy 0:6 (0:5) z liderem, drużyną Błękitnych Jaryszów. Formalnym gospodarzem spotkania, które rozegrano na boisku w Dąbrówce Górnej, był zespół z Jaryszowa.

Od początku do końca przewaga lidera nie podlegała dyskusji. Mecz rozstrzygnięty został już w pierwszych dwóch kwadransach.

Zbyt łatwo straciliśmy w tym spotkaniu większość bramek, nikt nie zagrał na swoim normalnym poziomie. Na uwagę zasługują również dwa niewykorzystane karne przez zespół Błękitnych.

Jak najszybciej należy zapomnieć o tej srogiej lekcji i skupić się na kolejnych meczach.

Przed nami już 12. kolejka sezonu 2020/2021. W niedzielę 25 października ugościmy na własnym boisku ekipę Sokoła Bierdzany, kolejny zespół ze ścisłej czołówki. Początek meczu o godzinie 14:00.