Klęska w derbach

W meczu 2. kolejki dotkliwie przegraliśmy 0:8 (0:4) na wyjeździe z zespołem LZS Żywocice.

Od początku spotkania gospodarze ruszyli do zdecydowanych ataków. Już po 8. minutach po składnych akcjach uzyskali dwubramkowe prowadzenie. Odpowiedzieliśmy dobrą okazją Piotr Droździoła oraz strzałem w słupek z około 30. metrów.

I niestety to byłoby na tyle, jeżeli chodzi o ofensywne poczynania naszego zespołu. Żywocice dorzuciły natomiast jeszcze kolejne sześć bramek.

Rywalowi gratulujemy okazałego zwycięstwa, my natomiast zapominamy o tym występie i skupiamy się na kolejnych meczach.

Warto odnotować fakt, iż w tym meczu zadebiutowało dwóch naszych młodych zawodników: 15-letni Patryk Firla oraz 18-letni Wiktor Domogała.

Już w niedzielę 12 września ugościmy na własnym boisku zespół Wikinga Opole. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 16:30.

Protokół meczowy: ZOBACZ