Wybrano nowego prezesa i członków zarządu

Dnia 31 stycznia 2020 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze stowarzyszenia LZS Dąbrówka Górna. Na czteroletnią kadencję prezesem wybrany został Paweł Wczesny. W skład zarządu weszli ponadto wiceprezesi Krystian Loga i Krzysztof Czerner, skarbnik Artur Thiel, sekretarz Mariusz Fornol oraz członkowie Michał Zajonz, Damian Smieszek, Kamil Czerner, Rajmund Lisy.

Podczas zebrania z funkcji prezesa zrezygnował Norbert Szymański, który piastował tę funkcję w latach 1997-2004 oraz 2016-2020. W imieniu wszystkich działaczy, zawodników i sympatyków dziękujemy panu Norbertowi za lata pracy w naszym klubie i liczymy, że jako kibic i członek stowarzyszenia dalej będzie wspierał nasze piłkarskie środowisko.