Statystyki rundy jesiennej sezonu 2022/2023

Runda jesienna grupy VII klasy B sezonu 2022/2023 już za nami.

Czas więc na statystyczne podsumowanie.

Nasza drużyna w rundzie jesiennej sezonu 2022/23 w 13 meczach zdobyła 6 punktów (2 zwycięstwa, 0 remisów, 11 porażek), przy bilansie bramkowym 20-56.

Zajmujemy 12 miejsce w tabeli.

Na własnym boisku wygraliśmy 2 mecze i zanotowaliśmy 4 porażki, bilans bramkowy 16-18.

Na wyjeździe przegraliśmy wszystkie 6 spotkań, przy bilansie bramkowym 4-38.

Najwięcej bramek zdobyli:
1) Tomasz Urbacka - 8 bramek
2) Paweł Wczesny - 3 bramki
3) Kamil Czerner, Mateusz Kimmel, Paweł Skórski, Andrzej Kozłowski - 2 bramki

Najwięcej asyst zanotowali:
1) Dawid Cebula, Dawid Suslik, Łukasz Kinder, Paweł Skórski, Andrzej Kozłowski, Damian Chort, Tomasz Urbacka - 2 asysty

W klasyfikacji kanadyjskiej sytuacja wygląda następująco:
1) Tomasz Urbacka - 10 punktów
2) Paweł Skórski, Andrzej Kozłowski - 4 punkty

W rozgrywkach ligowych zagrało 31 zawodników, żaden z nich nie wystąpił we wszystkich meczach.

W 10 meczach zagrali natomiast Marcin Olejniczak oraz Kacper Domogała.