Przegrana z Łowkowicami

Po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu, przegraliśmy na własnym boisku 1:3 (0:0) z zespołem Łowkowic.

Od początku na placu gry rządził przypadek, mnożyły się niedokładne podania, oba zespoły miały problem ze stwarzaniem dogodnych sytuacji.

W 65. minucie goście wyszli na prowadzenie, gdy Paweł Puda ze spokojem umieścił w piłkę w siatce. Przez dłuższy czas nie byliśmy w stanie zareagować na stratę bramki.

W ostatnich fragmentach doszło do wymiany ciosów. Najpierw goście podwyższyli prowadzenie, jednak szybko odpowiedzieliśmy. Bramkę sprytnym strzałem zdobył Rafał Sobczyński. Niestety już w doliczonym czasie szanse na wyrównanie spełzły na niczym, gdyż Paweł Puda zdobył trzecią bramkę dla Łowkowic i ustalił końcowy wynik meczu.

W 6. kolejce udamy się do Chrząszczyc, aby stawić czoła miejscowej drużynie Chrząszcza. Początek meczu w sobotę 2 października o godzinie 15:30.