Przegrana na własnym boisku

W słoneczne niedzielne popołudnie gościliśmy na własnym boisku drużynę LZS II Walce-Kromołów. Po ciekawym spotkaniu musieliśmy niestety uznać wyższość rywala, ulegając mu 2:4 (1:2).

Mimo okrojonego składu, udało nam się bardzo ambitną grą postawić mocny opór czołowemu zespołowi ligi. Goście lepiej operowali piłką, mieli ją dłużej w swym posiadaniu, lecz dopiero po upływie dwóch kwadransów zdobyli pierwszą bramkę. Zanim to nastąpiło, Paweł Skórski kopnął z dystansu w słupek. W 35. minucie przyjezdni podwyższyli prowadzenie, po skutecznie wykonanym rzucie karnym.

Nie podłamało to naszego zespołu, który tuż przed przerwą zdobył bramkę kontaktową. Kapitalna dwójkowa akcja Pawła Skórskiego i Andrzeja Kozłowskiego, zakończyła się bramką tego drugiego.

Tuż po wznowieniu gry po przerwie był już remis. Strzelec pierwszego gola przedarł się w polu karnym i zdobył wyrównującą bramkę.

Podrażniony takim obrotem spraw, zespół gości ponownie przejął inicjatywę. Dwa razy źle zachowaliśmy się we własnym polu karnym, co ułatwiło im zdobycie dwóch kolejnych bramek.

W ramach 7. kolejki rozegramy wyjazdowe spotkanie z Wikingiem Opole. Początek meczu w niedzielę 2 października o godzinie 15:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Hallera 6 w stolicy województwa.

Protokół meczowy: ZOBACZ