Porażka w meczu o dwóch obliczach

W meczu o dwóch różnych obliczach, przegraliśmy na wyjeździe 3:5 (0:5) z zespołem Kórnicy-Nowy Dwór.

Pierwsza połowa to tragiczna gra z naszej strony. Całkowicie oddaliśmy pole rywalowi, który skrzętnie wykorzystał naszą nieporadność, zdobywając pięć bramek. W 30. minucie bramkarz gospodarzy za zagranie ręką poza polem karnym otrzymał czerwoną kartkę.

Zmiany dokonane w przerwie, zupełnie odmieniły grę całego zespołu. W przeciągu kwadransa zdobyliśmy trzy bramki, dzięki czemu odżyły nadzieje na pozytywny wynik. Warty odnotowania jest fakt, iż jedną z bramek bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego zdobył Mateusz Kimmel, który wrócił do gry po ponad rocznej przerwie.

Mimo ambitnej gry do samego końca, nie udało się odwrócić losów spotkania.

W niedzielę 16 października rozegramy kolejne spotkanie derbowe Gminy Krapkowice. Na własnym boisku ugościmy drużynę LZS Żywocice. Początek meczu o godzinie 15:00.

Protokół meczowy: ZOBACZ