Kolejny raz bez punktów u siebie

W piątym meczu na własnym boisku w sezonie 2021/2022, zanotowaliśmy czwartą porażkę. Tym razem lepszy okazał się zespół Kórnicy-Nowy Dwór, zwyciężając 4:1 (2:0).

W pierwszej odsłonie goście sprawiali lepsze wrażenie, większość czasu gra toczyła się na naszej połowie. Przyjezdni przewagę udokumentowali dwoma golami zdobytymi w 26. i 32. minucie. Szybko udało nam się jednak "złapać" kontakt. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ładnym strzałem głową popisał się Jarosław Gofryk.

Po przerwie próbowaliśmy odwrócić losy meczu. Mimo ambitnej gry, po upływie godziny gry nadzialiśmy się kontrę gości, którą na gola zamienił Kamil Janik.

W kolejnych fragmentach meczu dwie doskonałe okazje zmarnował Jarosław Gofryk, gdy uderzył nad poprzeczką. Końcowy wynik ustalony został już w doliczonym czasie gry.

W najbliższą niedzielę w ramach 9. kolejki zagramy na wyjeździe z zespołem MKS Polonii II Prószków-Przysiecz. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 14:30.

Protokół meczowy: ZOBACZ