W końcu zwycięstwo

W meczu 4. kolejki wygraliśmy na własnym boisku 6:1 (3:1) z zespołem MKS II Polonii Prószków.

Było to długo wyczekiwane zwycięstwo, gdyż ostatni raz z 3 punktów mogliśmy się cieszyć 19 września 2021 po wygranej 2:1 w Obrowcu. U siebie ostatni komplet punktów wywalczyliśmy jeszcze dawniej, bo w rozgrywkach klasy „A”. Dnia 7 marca 2021 roku w pokonanym polu pozostawiliśmy zespół Odry Kąty Opolskie, zwyciężając 2:1.

Od początku niedzielnego spotkania ruszyliśmy do zdecydowanych ataków. Już w 2. minucie plasowanym strzałem tuż przy słupku popisał się Damian Chort. Kolejne dwie bramki dorzucili Tomasz Urbacka i Paweł Skórski, kapitalnym uderzeniem z dystansu. Goście zmniejszyli straty tuż przed przerwą.

W drugiej odsłonie również kontrolowaliśmy przebieg meczu. Jeszcze trzykrotnie po ładnych zespołowych akcjach pokonaliśmy bramkarza gości i okazała wygrana stała się faktem.

W następnej kolejce zagramy na wyjeździe z zespołem LKS Groszmal II Opole. Początek meczu w niedzielę 18 września o godzinie 16:00 na boisku przy ulicy Brzegowej w Opolu.

Protokół meczowy: ZOBACZ