Przerwany mecz z Żywocicami

Domowe derbowe spotkanie przeciwko zespołowi LZS Żywocice trwało niestety tylko 60. minut. Do tego czasu bardzo wiele działo się na boisku.

Obie drużyny prezentowały radosny futbol, dzięki czemu stworzyły wiele sytuacji bramkowych. Pierwszego gola dla naszego zespołu zdobył po kapitalnej indywidualnej akcji Paweł Skórski. Zanim precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce, z łatwością poradził sobie z czterema rywalami. Goście wyrównali w 16. minucie za sprawą Alana Leśniczaka. Po kilku minutach ponownie wyszliśmy na prowadzenie. O piłkę powalczył Roman Vasylevskyi, odegrał do Pawła Wczesnego, któremu nie pozostało nic innego jak zdobyć gola strzałem do pustej bramki.

Napór Żywocic rósł z każdą minutą. Jeszcze przed przerwą zdobyli dwa gole a w drugiej odsłonie po błędzie w obronie dorzucili kolejnego.

Przy stanie 2:4 doszło do bardzo nieprzyjemnej sytuacji, po której sędzia przerwał spotkanie. Nie będziemy szerzej komentować tego zajścia. Miejmy tylko nadzieję, że to nauczka na przyszłość i odpowiednie wnioski zostaną wyciągnięte.

Wydział Gier zweryfikował wynik jako walkower 4:0 na korzyść przyjezdnych.

W następnej kolejce pauzujemy. Na boisko wybiegniemy znów w niedzielę 30 października. Wtedy to o godzinie 14:00 ugościmy drużynę Interu Mechnica.

Protokół meczowy: ZOBACZ