Minimalna przegrana na początek rundy wiosennej

W meczu inauguracyjnym piłkarską wiosnę, minimalnie 1:2 (0:0) ulegliśmy na własnym boisku zespołowi z Łowkowic.

Od początku spotkania to goście przejęli inicjatywę, my skupiliśmy się na uważnej grze w defensywie. Mimo kilku okazji przyjezdnych, do przerwy nie padły bramki.

Na prowadzenie wyszliśmy w 54. minucie. W sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Andrzej Kozłowski i ze spokojem umieścił piłkę w siatce. Na odpowiedź Łowkowic nie trzeba było długo czekać. Po upływie zaledwie czterech minut, doprowadzili do wyrównania za sprawą skutecznie egzekwowanego rzutu wolnego z około 25 metrów.

W kolejnych fragmentach meczu, obie drużyny ambitnie dążyły do zdobycia zwycięskiej bramki. W 85. minucie dokonali tego goście, gdy w szczęśliwy sposób na listę strzelców wpisał się Tomasz Szlotawa. Mimo ambitnej gry do samego końca, nie udało się niestety wyrównać stanu meczu.

W spotkaniu tym zadebiutowało w naszych barwach trzech nowych zawodników: Paweł Bojczuk, Dawid Jońca oraz Denis Kubocz.

W meczu 15. kolejki zagramy na wyjeździe z Obrowcem. Początek meczu w niedzielę 19 marca o godzinie 15:00.

Protokół meczowy: ZOBACZ